Těhotenské

Těhotenství je jedním z nejkrásnějších období v životě ženy - proč nezachytit tento okamžik, počátek nového života? Po letech se snad každá matka k těmto fotografiím vrací a s úsměvem na rtech, zavzpomíná, jak krásný pocit je těšit se, milovat, vnímat, znát a přesto neznat toho, jenž se ještě ukrývá v matčiným lůně :-)

Ideální období pro těhotenské foto je 6-8. měsíc těhotenství. Obvykle fotíme v ateliéru, ale při dobrém počasí mohou být působivé fotografie i z exteriéru. Krásnou vzpomínkou jsou také snímky s tatínkem či sourozenci.

Na focení těhotenských fotografií není potřeba mnoho rekvizit ani oblečení. Vhodné je si sebou vzít alespoň černé a bílé spodní prádlo, popřípadě oblíbené těhotenské rifle nebo šaty, šátky či volné košile. Na focení je nejlepší přijet v nějakém volnějším oblečení, aby nevznikaly na bříšku otlačeniny od spodního prádla či kalhot. Rekvizity k tomuto tématu mám, jen je vhodné dopředu upřesnit pohlaví děťátka (pokud jej znáte), abych tomu mohla připravit barevné doladění.